Projekta ceturtā diena

Arī projekta ceturtā diena tuvojas noslēgumam. Skolotājas piedalījās mācību stundā, kurā tika analizēts romāns “Džeina Eira”. Atkal pierādījās jauniešu prasme kritiski domāt, analizēt, secināt un pamatot savu viedokli. Varējām redzēt teātra mākslas metodes izmantošanu mācību stundās. Taču īpaši varēja manīt audzēkņu motivāciju, jo skolotājs bija tikai darba virzītājs.

Visi projekta jaunieši pildīja projektā izvirzītos uzdevumus, notika prezentāciju tulkošana visās Nordlus partneru valodās, sagatavoti zaļie sertifikāti viesnīcu vadībai. Katra grupa novērtēja viesnīcas 5-zvaigžņu skalā.

Aktu zālē vērojām audzēkņu aptauju rezultātus un secinājumus par politisko piederību. Īpašs mirklis bija veltīts Nordplus dalībniekiem, un viņi sniedza īsu ieskatu savas valsts un skolas dzīvē.

Šodien gan laika apstākļi bija labvēlīgi makšķerēšanai un airēšanai. Izbaudījām arī šos priekus! Interesanti, ka ūdens temperatūra visu gadu ir 6 grādi, taču viņi arī peldas, tas norūda un uzlabo veselību! Mūsu siltās vasaras viņi nav sajutuši, jo arī labvēlīgos laika apstākļos temperatūra nav augstāka par 15 grādiem.

Vēl tikai rītdiena, viesnīcu apbalvošana, GALĀ pasākums un daži pārsteigumi, bet par to rīt!